chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні будуть видаватися популярні журнали GQ і Glamour

15 червня 2012 о 13:19

«Український Медіа Холдинг» (УМХ) підписав угоду про стратегічне партнерство з одним з найбільших американських видавничих будинків Conde Nast International (журнали Vogue, Glamour, The New Yorker) і випустить ще ряд українських версій видань з лінійки Conde Nast.

Про це заявив президент УМХ Борис Ложкін, пише «Комерсант-Україна».

«У рамках цієї домовленості ми можемо і будемо випускати ряд найвідоміших видань в портфелі Conde Nast: GQ, Architectural Digest, Conde Nast Traveller, Glamour. В якій послідовності і терміни — говорити поки рано», — зазначив Ложкін.

За його словами, зараз для холдинга пріоритетом є запуск журналу про моду Vogue.

Нагадаємо, 11 червня в УМХ заявили, що холдинг отримав ексклюзивні права на випуск в Україні друкованої та електронної української версії журналу Vogue — найбільш авторитетного видання про моду за версією The New York Times.

Вихід першого номера заплановано на лютий 2013 року.

Conde Nast є підрозділом американської Advance Publications.

Видавництво працює на 25 ринках, видає 137 журналів, понад 100 сайтів і 170 додатків для планшетів і смартфонів.

Серед найпопулярніших — Vogue, GQ, Glamour, Wired, Conde Nast Traveller і Vanity Fair.

Найсильнішими брендами з названих є GQ і Glamour, інші видання складно зробити прибутковими в Україні, зазначає гендиректор ВД Hachette Filipacchi Shkulev (Elle, Maxim, Marie Claire) Сергій Мірошниченко.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути