chrome firefox opera safari iexplorer

Відтепер між Львовом і Баку курсуватимуть літаки

18 червня 2012 о 09:35

17 червня Львів відкрив пряме авіасполучення з Азербайджаном.

Як повідомили УНІАН у міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, о 9.55 в аеропорту приземлився перший літак з Баку.

Рейс Львів-Баку здійснюватиметься раз на тиждень — у неділю. Обслуговуватимуть його літаки класу D «Аеробус-319» та «Аеробус-320». Авіаперевізник – «Азербайжанські авіалінії». Тривалість польоту — 3,5 години.

«Авіарейс перспективний, адже ми — цікавий туристичний і курортний регіон», — сказав генеральний директор аеропорту Львова Роман Гонтарев.

На сьогодні з аеропорту «Львів» здійснюють рейси 12 іноземних та 4 українських авіаперевізники. Кількість міжнародних напрямків – 17 (Москва, Варшава, Неаполь, Відень, Мюнхен, Прага, Стамбул, Тімішоара, Дортмунд, Венеція, Вроцлав, Краків, Салоніки, Хургада, Анталія, Сургут, Тіват).

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі