chrome firefox opera safari iexplorer

Відтепер з Чернівців можна буде полетіти до Туреччини та Італії

21 червня 2012 о 09:54

З 2 липня відкривається регулярне авіасполучення Чернівців з Києвом, з 21 липня – з містом Ріміні (Італія), також найближчим часом почнуть виконувати рейси літаки з Чернівців до Стамбула.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, про це заявлено на спільній прес-конференції Чернівецької міськради та представників зацікавлених авіакомпаній та туристичних фірм.

З 2 липня цього року регулярні рейси до Києва (аеропорт «Жуляни») здійснюватиме Міжнародна акціонерна авіаційна компанія «Урга», а продаж квитків розвиватиме туристична фірма «Аеролюкс тревел». Літаки типу SAAB-340B, що вміщують 33 пасажирів, літатимуть з Чернівців до столиці тричі на тиждень — по понеділках, середах та п’ятницях.

Представники авіакомпанії «Урга» зазначили, шо перший етап проекту запроваджується як пробний і розрахований до 31 серпня 2012 року, проте в разі популярності маршруту жодних змін ні в графіку рейсів, ні у тарифах проводитись не буде.

Крім цього, найближчим часом буде визначена дата початку регулярних авіаперевезень за маршрутом Чернівці-Стамбул-Чернівці. Нині проводяться профілактичні роботи на злітній смузі чернівецького аеропорту для регулярного прийому великих літаків класу Aerobus-320/321, які виконуватимуть ці рейси.

На початковому етапі турецькі перевізники їх планують проводити тричі на тиждень, проте на перспективу мають можливість літати щодня по буднях. Також передбачається у майбутньому відкриття сезонних рейсів до Анталії та інших курортних напрямків.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути