chrome firefox opera safari iexplorer

У наступному році до Туреччини можна буде їздити без віз

22 грудня 2011 о 20:17

Україна і Туреччина уклали угоду про безвізовий режим. Про це повідомляє кореспондент «Української правди».

Безвізовий режим орієнтовно почне діяти з травня 2012 року. Щороку Туреччина приймає близько півмільйона українських туристів.

Угода має запровадити безвізовий порядок для в'їзду, виїзду, прямування транзитом і перебування громадян, за умови, що строк їх безперервного перебування не перевищує 30 днів від дати в’їзду.

При цьому сумарний термін їх перебування не повинен перевищувати 90 днів протягом кожного періоду в 180 днів.

Як повідомляє прес-служба президента, в Анкарі під головуванням Віктора Януковича та прем’єр-міністра Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана відбулося перше засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Турецькою Республікою.

За підсумками засідання підписані двосторонні документи: угоду про повітряне сполучення, угоду про умови взаємних поїздок громадян, угоду про співробітництво у галузі рибного господарства та інші документи.

Окрім того, була підписана програма співробітництва в галузі культури на 2012–2014 роки, яка містить положення стосовно намірів обох сторін щодо проведення Днів турецької культури в Україні та Днів української культури в Турецькій Республіці.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути