chrome firefox opera safari iexplorer

Кияни за безцінь скуповують у шведів квитки на матчі

19 червня 2012 о 10:58

Після поразки від англійців у другому матчі групового турніру Євро-2012 шведи масово пакують речі та залишають кемпінг на Трухановому, за квитками на останній матч шведів організовано справжнє полювання.

Навколо кемпінгу ошиваються перекупники. Вони ж обклеїли всі паркани: «Куплю квиток! Дорого!», пише «Комсомольская правда в Украине».

Прості кияни також пробують купити квитки у шведів — вони ходять на Труханів острів не тільки позасмагати, а й поторгуватися.

«Шведи самі не пропонують — треба питати. За двадцять євро я купив квитки собі і дівчині. Хочу ще прикупити для друзів», — заявив один з відпочивальників, який назвався Олегом.

Що стосується самого кемпінгу, то спорожнілим його назвати важко. Дійсно, частина шведів спакувала речі, але на їх місце приїхали інші. Вони сповнені оптимізму.

«Ми виграємо у Франції! І навіть якщо ні, все одно цікаво побувати в Києві. Мої друзі, які приїхали раніше, запевняють: тут весело», — заявив 25-річний фанат Герніка Свенсон.

Джерело: ТСН
Розділи: Спорт в Україні

14 серпня

Інші дати
Іван Боберський
1873–український громадський діяч, педагог. Організатор сокільсько-січового руху, автор підручників з фізичного виховання молоді. Автор назви «Пласт». Голова товариства «Сокіл-Батько» (1908–1914), член Бойової управи Українських січових стрільців.
Розгорнути
Перший Спас (Маковея, Медовий Спас)
«Дай, Господи, господарю многая літа, Многая літа — довгії дні! І жить йому довго — Спаса не гнівать, Спаса не гнівать — божих пчілок водить, Божих пчілок водить — ярий віск топить: Богу на свічку, господарю на щастя, Дому його на приріст, Малим діточкам на втіху!» (Народний заспів на Медовий Спас пасічникам)
Розгорнути
Народився Андрій Покровський
(1862, м.Петербург, Росія – 1944)український військовий діяч, адмірал, головний командир портів Чорного та Азовського морів, Міністр морських справ Української держави.
Розгорнути