chrome firefox opera safari iexplorer

Росія задоволена українськими сирами на 90%

19 червня 2012 о 11:14

Росспоживнагляд визнав 88 видів українського сиру такими, що відповідають санітарно-епідеміологічним правилам і нормативам.

Про це повідомляється на сайті Росспоживнагляду, передає ТСН.

«У лабораторію ФБУЗ „Центр гігієни і епідеміології в місті Москві“ Росспоживнагляду надійшли 107 зразків сиру виробництва ПП КФ „Прометей“ філіал „Менський сир“, ТОВ „Гадячсир“, ПрАТ „Пирятинський сирзавод“, ПАТ „Дубномолоко“, з яких повністю досліджено 91 зразок продукції. В результаті на 88 зразків видані експертні висновки про відповідність санітарно-епідеміологічним правилам і нормативам», — зазначили в Росспоживнагляді.

Російська сторона надіслала до Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України лист із проханням надати повну інформацію про діяльність українських лабораторій, що претендують на проведення досліджень сирів для експорту продукції до Росії.

За даними Росспоживнагляду, зазначена інформація не надходила.

Як повідомлялося, у лютому 2012 року Росспоживнагляд за результатами досліджень встановив, що у складі сирів деяких українських виробників містяться рослинні жири, інформація про наявність яких не була позначена на етикетці.

Це є порушенням російського техрегламенту на молоко і молочну продукцію.

У результаті продукти виробництва цих підприємств потрапили під заборону для реалізації в Росії.

У середині травня відомство дозволило чотирьом українським заводам повернутися на російський ринок.

Ідеться про продукцію підприємств «Пирятинський сирзавод», «Дубномолоко», «Гадячсир» і «Прометей».

У червні фахівці Росспоживнагляду проінспектували ТОВ «Лозовський молочний завод» і ПП «Рось» філіалу «Охтирський сирокомбінат» і не виявили серйозних порушень в роботі підприємств.

Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути