chrome firefox opera safari iexplorer

Після Євро українськими футболістами масово зацікавилися європейські клуби

22 червня 2012 о 09:16

Гравець збірної України так київського «Динамо» Андрій Ярмоленко опинився серед п'ятірки футболістів, яких після Євро-2012 захочуть придбати чимало клубів.

Портал Goal.com проаналізував гру гравців з метою визначити, хто з них буде найбільш затребуваним після турніру. Великі перспективи, на думку експертів, відкриваються перед півзахисником «Брондбю» та збірної Данії Мікаелем Крон-Делі.

Завдяки двом м'ячам і результативній передачі в трьох матчах він отримав 3,5 бали за п'ятибальною шкалою. Ярмоленко, як і решта футболістів, отримали по 3 бали. До списку увійшли відразу два гравця «Вольфсбурга» — чех Петр Їрачек і хорват Маріо Манджукіч.

Також до «чудової п'ятірки» долучився і нападник московського ЦСКА та збірної Росії Алан Дзагоєв.

У поле зору грецького клубу Олімпіакос потрапили відразу двоє футболістів київського Динамо — 24-річний захисник Євген Хачеріді і 27-річний півзахисник Мілош Нінкович, повідомляє gazzetta.gr.

Чемпіон Греції пірейський Олімпіакос розмірковує над посиленням перед стартом нового сезону.

Хачеріді є етнічним греком, і саме цей фактор, на думку греків, може стати одним з вирішальних у переході. Крім того, контракт захисника збірної України, який блискуче відіграв Євро-2012, з київським клубом закінчується в 2013 році. Позиція Хачеріді щодо цього поки невідома, хоча ще взимку Євген натякав на свій можливий відхід, а от Динамо явно не має наміру розлучатися з провідним гравцем оборони.

Що стосується Нінковича, то тут доречно говорити про відновлення цікавості, адже Олімпіакос ретельно стежив за сербом ще навесні. В даному випадку київський клуб не проти поступитися футболістом, і вимагає за хавбека 1,5-2 мільйони євро.

Про всі можливі і вже доконані переходи з участю клубів української Прем'єр-ліги можна дізнатися тут.

Джерело: ТСН
Розділи: Спорт в Україні

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...