chrome firefox opera safari iexplorer

Кобзон став Почесним громадянином Донецької області

06 липня 2012 о 13:04

Народному артисту СРСР, члену правління громадської організації Земляцтво донбасівців Йосипу Кобзону присвоїли звання Почесний громадянин Донецької області.

Вручення звання Кобзону відбулося 5 липня в Донецьку під час урочистого прийому представників Земляцтва донбасівців, приуроченого до 80-річчя Донецької області.

В урочистостях взяли участь делегації донбасівців з Києва, Криму, Москви і Санкт-Петербурга, повідомили у прес-службі Донецького облради.

Нагадаємо, що в 2007 році донецькі депутати офіційно присвоїли Йосипу Кобзону звання почесного громадянина Донецька.

31 січня

Інші дати
Народився Володимир Перетц
(1870-1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам’яток давньої української літератури та української творчості. Був не лише істориком і видатним теоретиком літератури, але й організатором українського наукового життя та ініціатором багатьох наукових починань.
Розгорнути
Народився Олександр Динник
(1876, м.Ставропіль, Росія – 1950) – український вчений, засновник визнаної у світі наукової школи в галузі теорії пружності.
Розгорнути
Народилася Валентина Гризодубова
(1909, м. Харків - 1993) – льотчиця, учасниця рекордного жіночого перельоту 1938 р. з Москви на Далекий Схід. Герой Радянського Союзу (перша з жінок).
Розгорнути

Новини Дивитися всі