chrome firefox opera safari iexplorer

Бджолине дзижчання лікує від недугів серцево-судинної, дихальної та нервової систем

16 липня 2012 о 09:46

Донецький пасічник Анатолій Цопа лікує людей — бджолиним дзижчанням. Для підсилення ефекту гудіння рою — чоловік створив спеціальну конструкцію – акустичну барокамеру. Оздоровчі вібрації, десятків тисяч комах, вважає бджоляр, здатні порятувати від недугів серцево-судинної, дихальної та нервової систем.

На відміну від звичайних пасік, на цій – мед не збирають. Бо джоли тут — лікують своїм дзижчанням. І що голосніше вони гудуть, то краще для пацієнтів, каже власник пасіки. Послухати оздоровчі мелодії щодня приїздять по кількадесят хворих.

Метод вуликотерапії — не новий. Але донецький пасічник уперше посилив лікувальний звуковий ефект у сотні разів — за допомогою акустичної барокамери. До того ж, зібрав там рекордну кількість бджіл — понад 70 кілограмів.

Юлія Божко, 5 канал: «Лікувальна мелодія лунає знизу. Тут під барокамерою встановлено три вулики. В кожному щонайменше 50 тисяч бджіл. Людину від них розділяє дерев’яне перекриття з липи у 12 міліметрів завтовшки».

Усередині барокамери людина відчуває кожне коливання рою. Пасічник каже — бджоли діагностують хворобу і підбирають такі частоти, що можуть вплинути на недужі органи.

Медики вже оцінили цей метод. І планують використати його як альтернативу магнітно-резонансної терапії.

Лікування в бджолиних барокамерах — безкоштовне. Щоправда, триває лише в теплу пору року. Узимку — бджоли відпочиватимуть у вуликах.

9 січня

Інші дати
Степана, Стефана
"Прийшов Степан - на ньому червоний жупан"
Розгорнути
Народилася Євгенія Ліньова (фон Папріц)
(1854, м. Брест-Литовський, Білорусь - 1919) - українська та російська співачка, фольклористка, пропагувала народні пісні. Вперше у вітчизняній фольклористиці застосувала фонограф.
Розгорнути
Народився Сергій Параджанов
(1924, м.Тбілісі – 1990) - визначний вірменський та український кінорежисер, сценарист. В Україні створив фільми «Українська рапсодія», «Наталія Ужвій», «Тіні забутих предків».
«Найстрашніше – проґавити прекрасне!» (Сергій Параджанов)
Розгорнути