chrome firefox opera safari iexplorer

На карті Києва з'явиться нова «гаряча точка»

30 липня 2012 о 09:29

Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» може стати новою «гарячою точкою» столиці.

Таке припущення під час прес-конференції висловив голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

На думку депутата, зміна керівництва музею наводить на певні побоювання.

«Як правило, зміна керівництва відбувається для того, щоб до влади прийшли люди, які не дуже сильно будуть захищати певні об′єкти», — заявив О. Бригинець.

Депутат зауважив, що «колишні керівники музею були компромісними чиновниками, вони трохи воювали, трохи не воювали, перебуваючи під загрозою звільнення, але, в крайньому випадку, ми отримували інформацію про їхні проблеми і якось допомагали їм боротися».

«Коли є слухняний директор, на нього можна звалити всю вину. При цьому кияни будуть позбавлені можливості дізнатися, що насправді відбувається в музеї і в них буде складатися враження, що все добре», — зазначив О. Бригинець.

Нагадаємо, 17 липня 2012 року звільнили з посади директора Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» В’ячеслава Кулінича. Згодом стало відомо, що в нього відібрали урочисто подаровану квартиру до Дня працівника культури.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути