chrome firefox opera safari iexplorer

У липні розмір стипендій студентам було знижено на 200 гривень

30 липня 2012 о 11:13

У липні розмір стипендій студентам було знижено на 200 гривень, заявляють в Українській асоціації студентського самоврядування.

«На даний момент ми отримали звернення від студентів Харкова, Запоріжжя, Одеси, Дніпропетровська, Кам’янець-Подільського та Рівного. Студенти в цих містах отримали 530 грн. замість 725. Більше того, студенти Києва та Львова повідомили, що взагалі ще не отримали стипендії за липень», — повідомляють у Виконкомі асоціації.

Президент УАСС Єлизавета Щепетильникова заявила, що організація провела опитування серед студентів, результати якого показали, що на сьогодні більше 30% опитаних отримали стипендію не в повному обсязі, а більше 20% студентів взагалі не отримали стипендію за липень.

«Така ситуація є вкрай тривожною, а рішення про перегляд розміру стипендій в час коли студенти знаходяться на літньому відпочинку тільки вказує на те що ті хто ініціював це рішення завідомо готували його на час відпусток щоб уникнути студентських протестів», — сказала вона.

Більше того, за її словами, досі відсутнє підтвердження дій уряду про підвищення базової стипендії до 730 гривень.

В асоціації нагадали, що 25 липня віце-прем’єр Сергій Тігіпко заявив про підвищення базового рівня стипендій. Зокрема, за його словами, для студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації стипендії мають становити 730 гривень, що фактично становить на 5 гривень більше ніж кошти, які отримували студенти до зміни порядку індексації стипендій.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути