chrome firefox opera safari iexplorer

У заповіднику «Асканія-Нова» вигоріло 100 гектарів

05 серпня 2012 о 13:33

У заповіднику «Асканія-Нова» ліквідовано пожежу площею близько 100 гектарів. До ліквідації пожежі залучалися 65 осіб.

Як повідомляє прес-служба МНС України, 4 серпня о 17.05 поблизу смт. Асканія-Нова Чаплинського району Херсонської області на території біосферного заповідника „Асканія-Нова”, площа якого становить 33 тис. 307 га, виникла пожежа.

5 серпня о 0.40  пожежу ліквідовано. Внаслідок пожежі вогнем знищено та пошкоджено суху траву окремими осередками, за попередніми даними, на площі близько 100 га. До ліквідації пожежі залучалися 65 осіб та 16 од. пожежної та спеціальної техніки, у тому числі від МНС — 30 осіб особового складу та 5 од. техніки.

Причина пожежі та розмір матеріальних збитків встановлюються.

 

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

2 червня

Інші дати
2 червня відзначають:
  • День меліоратора.
  • День працівників водного господарства України.
  • День працівників місцевої промисловості України.
Розгорнути
Леопольд Ященко
1928 – композитор, музикознавець-фольклорист, лауреат Шевченківської премії. Засновник і багаторічний керівник (1969–1971, 1984–2016) етнографічного хору «ГОМІН» (м. Київ).
Розгорнути
Іван Сошенко
1807 –  український художник, педагог. Друг Т. Шевченка, брав активну участь у його визволенні з кріпацтва. Зі збережених творів відомі: «Портрет бабусі Чалого», «Жіночий портрет», «Хлопчики-рибалки», «Продаж сіна на Дніпрі»; пейзажі; ікони.
Розгорнути
Народився Юрій Тимошенко
(1919, м.Полтава – 1986) - сценічний псевдонім Тарапунька – український комедійний артист, майстер скетчу, гуморист, кіноартист. Псевдонім Тарапунька запропонував йому Олександр Довженко. Назва пішла від річки Тарапуньки в Полтаві, де Ю.Тимошенко провів своє дитинство.
Розгорнути
Народився Федір Андерс
(1868, м.Київ - 1926) – інженер-конструктор, конструктор першого в Україні дирижабля.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі