chrome firefox opera safari iexplorer

Українським студентам підвищать мінімальні стипендії

06 серпня 2012 о 12:26

З 1 вересня 2012 зростуть мінімальні стипендії для учнів ПТУ, ВНЗ, а також стипендії для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Це закріплено постановою №703 від 25 липня, розміщеному на сайті уряду в понеділок.

Згідно з документом, розмір мінімальної стипендії для учнів ПТУ зросте до 275 грн, для студентів вузів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» — 550 грн, для студентів вузів III-IV рівня акредитації, навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» — 730 грн.

Крім того, з 1 вересня соціальні стипендії для учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків — 850 грн на місяць, для студентів вузів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків — 1760 грн на місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна в липні отримала найменший дохід до загального фонду держбюджету

Нагадаємо, рініше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що стипендії студентам українських ВНЗ не будуть зменшені.

За його словами, те, що в липні студенти отримали стипендію на 200 грн менше, ніж раніше, сталося через недбалість чиновників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Азаров зазначив, що чиновники на додаток до розпоряджень уряду випустили власні внутрішні інструкції.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/business/_z-veresnya-zrostut-minimalni-stipendiji-postanova-kabminu/449287">Gazeta.ua</a>

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Новини освіти

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути