chrome firefox opera safari iexplorer

Три роки поспіль Україна не може виграти Кубок Лобановського

16 серпня 2012 о 08:50

На цьогорічному ювілейному турнірі юнацька збірна України серед гравців до 20-ти років посіла третє місце, обігравши по пенальті однолітків з Білорусі.

Маючи відчутну ігрову та територіальну перевагу, створивши цілу низку небезпечних моментів, «синьо-жовті» із великими труднощами схилили шальки терезів на свій бік. У середині першого тайму гості відкрили рахунок і сконцентрувалися на захисті власних воріт.

Фортуна майже всю зустріч відверталася від господарів, але вже в компенсований арбітром час нагородила їх за наполегливість: хавбек «Чорноморця» Борис Тащі чітко реалізував пенальті, призначений за гру рукою білоруського оборонця.

На відміну від півфіналу, в якому «синьо-жовті» примудрилися жодного разу не забити у післяматчевій серії пенальті, цього разу вдалими виявилися всі п'ять їхніх спроб. Усе вирішив сейв голкіпера харківського «Металіста» Артура Денчука, котрий впорався з пострілом білоруського капітана Євгена Клопоцького. Нагадаємо, що востаннє Україна перемагала на Кубку Лобановського ще в 2008 році.

Х Меморіал Валерія Лобановського Матч за 3-є місце Україна (U-20) − Білорусь (U-20) − 1:1 (пен. 5:4) Україна: Денчук, Трубочкін (Насонов, 61), Братков, Іашвілі, Барвінко, Ряшко (Нойок, 61), Вакуленко (Озарків, 73), Чурко, Філіппов (Коваль, 61), Тащі, Чурко 0:1 Шикавка, 22 1:1 Тащі, 90+3 Серія пенальті: 0:1 Дригальов, 1:1 Тащі, 1:2 Володько, 2:2 Нойок, 2:2 Клопоцький (воротар), 3:2 Коваль, 3:3 Яхно, 4:3 Чурко, 4:4 Цивілько, 5:4 Насонов

Джерело: ТСН
Розділи: Спорт в Україні

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути