chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль оркестрової української патріотичної пісні

Дата події:22 серпня 2012 о 16:00
Місце події:стадіон "Арена-Львів"
Більше про подію:

Фестиваль оркестрової української патріотичної пісні відбудеться в рамках річниці Дня Незалежності України та року УПА.

Участь у фестивалі візьмуть: центр військово-музичного мистецтва військово-морських сил міста Севастополя, військово-музичний центр сухопутних військ міста Чернігова, центр військово-музичного мистецтва повітряних сил міста Вінниці, заслужений академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України міста Києва.

Аналогів такого фестивалю в Україні ще не було. Щодо репертуару, то звучатиме як українська музика, так і кращі зразки світової класики.

Одночасно на «Арені Львів» гратимуть 250 військових музикантів.

Серед гостей на фестиваль завітають народні колективи Львівщини а також відомі виконавці Павло Табаков та Руслана. Сам фестиваль розпочнеться у середу, 22 серпня, о 16.00.

Вхід на «Арену Львів» для всіх буде безкоштовним.

З метою безпеки було надруковано 20 тис. квитків. Управління з питань внутрішньої політики ЛОДА створило гарячу лінію, де їх можна отримати безкоштовно. Зараз їх залишилось ще кілька десятків. Резерв у тисячу квитків є і на стадіоні.

Також львів’яни та гості міста матимуть змогу послухати виступи оркестрів  21 серпня з 17.30 год. біля пам’ятника Ів. Франку, Т. Шевченку, Д. Галицькому, М. Грушевському а також на площі Ринок та площі Митній.

У середу, 22 серпня, з 10.00 до 11.00 буде проходження маршем оркестрів вулицями Львова.

План заходів у рамках проведення Фестивалю оркестрової української патріотичної пісні

21-22 серпня 2012 року

21 серпня (вівторок)

11.00–13.50 – Генеральна репетиція програми Фестивалю оркестрової української патріотичної пісні на стадіоні «Арена-Львів»
17.30–19.00 – Концертні виступи військово-музичних підрозділів:
  · площа біль пам’ятника І.Франку – виступ Центру військово-музичного мистецтва військово-морських сил ЗС України (м. Севастополь)
  · площа біль пам’ятника Т. Шевченку – виступ Західного територіального центру військово-музичного мистецтва (м. Львів)
  · площа Данила Галицького – виступ Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України (м. Чернігів)
  · площа біль пам’ятника М. Грушевському – виступ Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Сухопутних військ ЗС України (м. Вінниця)
  · площа Ринок – виступ оркестру Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного(м. Львів)
  · площа Митна – виступ Зразково-показового оркестру Збройних Сил України (м. Київ)

22 серпня (середа)

10.00–11.00 – Проходження урочистим маршем вулицями м. Львова за маршрутом:
  Від залізничного моста (на перехресті просп. Чорновола та вул. Під Дубом) – Оперний театр – просп. Свободи – пам’ятник А. Міцкевичу – просп. Свободи (кінцева зупинка біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької)
16.00 – 19.00 Проведення Фестивалю оркестрової української патріотичної пісні на стадіоні «Арена-Львів».

 

 

Джерело: ZIK

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...