chrome firefox opera safari iexplorer

За рік в Україні закрили 73 загальноосвітні школи

27 серпня 2012 о 12:54

Впродовж року в Україні було закрито 73 загальноосвітні школи. Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту на запит Тиждень.ua.

Такі рішення належать до повноважень місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Окрім цього, як повідомляє міністерство, цього року до перших класів передбачено зарахувати 425 тис учнів (минулого навчального року, за даними Державної служби статистики, у 1 класах навчалося 404 тис 200 учнів).

Загалом, у наступному навчальному році, за попередньою інформацією, буде навчатися понад 4 млн 105 тис школярів, що на 55 тис. менше ніж минулого року", – йдеться у відповіді.

На придбання підручників у 2012 році у Державному бюджеті, як зазначає міністерство, передбачено 225 млн 200 грн.

«За рахунок цих коштів здійснено видання 63 назв підручників для учнів 1 класу загальним накладом майже 4 млн 345 тис 100 примірників та додрук 42 назв підручників для учнів 11 класу загальним накладом більш як 1 млн 853 тис 200 примірників», – повідомляє міністерство.

«Для реалізації державної програми „Шкільний автобус“ з державного бюджету на 2012 рік передбачено виділити 352 млн грн., що надасть можливість придбати майже 1 тис транспортних засобів для підвезення учнів сільських загальноосвітніх шкіл. На сьогодні школам поставлено понад 700 автобусів», – йдеться у відповіді МОНмолодьспорт.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Новини освіти

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути