chrome firefox opera safari iexplorer

Вже з початкової школи дітей вчитимуть правознавства

08 грудня 2011 о 12:14

З 1 вересня 2012 року початкова школа в Україні починає жити і працювати за новими стандартами і програмами. Уже в початковій школі діти мають засвоїти елементарні знання про державу, закони, права і обов’язки громадян.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський, повідомляє прес-служба МОН.

Заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту закликав вчителів, юристів долучитися до написання нового покоління програм та підручників з правознавства відповідно до нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Він наголосив на великому значенні правової освіти через позашкільну роботу. У багатьох державах, у тому числі й Україні, для батьків за пропуски дітьми уроків без поважних причин передбачено грошові штрафи.

Так, у минулому році у нашій країні за це до відповідальності притягнуто майже 2,7 тис. батьків та осіб, які їх заміняють. Розміри штрафів в Україні – від 17 до 51 гривні. У Бельгії за аналогічне порушення -125 євро.

Виходячи із зазначеного, Борис Жебровський запропонував уважно переглянути законодавство в цілому щодо відповідальності сім’ї за виховання дітей.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини освіти Освічена

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути