chrome firefox opera safari iexplorer

Міністерство «відмахнулося» від тисячного звернення велосипедистів?

27 серпня 2012 о 16:01

Міністерство інфраструктури, якому було доручено розглянути велосипедну петицію, надіслало «відписку» у відповідь на петицію, яку підписали тисячі українських велосипедистів на Велодень.

По це Асоціація велосипедистів Києва повідомила «Рідній країні».

Жодних пропозицій зустрітися, організувати робочі групи щодо розгляду велосипедних проблем та почати роботу з велосипедних змін від міністерства не надходило — а саме це було вимогою українських велосипедистів.

Натомість, міністерство пропонує велосипедистам звернутися до Державного агентства автомобільних доріг України, яке, згідно з даними міністерства, наразі розробляє технічне завдання щодо перегляду Державних будівельних норм В.2.3-4 2000 «Автомобільні дороги Частина 1. Проектування. Частина 2. Будівництво».

Очевидно, мова йде про Державне агентство автомобільних доріг «Укравтодор», тож наступним кроком у цій роботі є звернення до «Укравтодору» з цього приводу, повідомляє Асоціація велосипедистів України.

Нагадаємо, у Всеукраїнський Велодень, 26 травня, тисячі велосипедистів з 50 українських міст підписали петицію до керівництва держави. Головні вимоги петиції: створити робочі групи з експертів (у тому числі, іноземних) та представників громадськості для розробки змін до Державних будівельних норм та Правил дорожнього руху — адже саме ці документи наразі дуже сильно стримують розвиток веломережі.

Петиція була передана для опрацювання до Міністерства інфраструктури — як органу, який має займатися питанням розвитку велосипедної інфраструктури.

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути