chrome firefox opera safari iexplorer

У столичних школах введуть нові навчальні предмети

28 серпня 2012 о 10:26

У київських школах для учнів 6-8-х класів введуть новий предмет Естетичне виховання та впровадять факультатив, на якому фахівці навчатимуть дітей зберігати тепло.

Як повідомляв Кореспондент.net у КМДА, про пілотний проект із впровадження уроку Про теплопостачання і теплозбереження для майбутнього споживача розповів журналістам начальник ГУ енергетики, енергозбереження та енергоефективності КМДА В'ячеслав Лісовик.

За словами Лісовика, головною метою факультативного уроку є виховання відповідальності та свідомості в майбутньому споживачі теплової енергії.

«Слухачі факультативу самостійно зможуть провести нескладні енергоаудити шкіл. Результат проекту — визначити школу-переможницю і впровадити в ній проектні пропозиції учнів», — сказав Лісовик.

Крім того, Як пише газета Сегодня, у київських школах буде впроваджуватися дистанційне навчання і предмет — Естетичне виховання.

Як пише газета, з цього року в 16-ти школах Києва впроваджують дистанційне навчання. Якщо школярі за станом здоров'я не можуть відвідувати уроки, вони будуть отримувати завдання інтернетом.

У Головному управлінні освіти зазначають, що в навчальних закладах буде Wi-Fi з фільтрацією.

«Зараз ми це питання вирішуємо. На деякі сайти дітей просто не пустять», — зазначили у відомстві.

Крім того, раніше експериментальний урок Естетичне виховання тепер стане обов'язковим майже у всіх столичних школах.

"У школах № № 5, 318, 177 такий урок з'явився ще в минулому році, а в інших його тільки будуть вводити. Тут школярі дізнаються, як себе правильно поводити в різних ситуаціях, вивчать правила етикету, зможуть розкрити свої таланти, наприклад, схильність до малювання, співу ", — сказали газеті в гуманітарній комісії Київради.

Деякі батьки не задоволені впровадженням нових предметів, пише видання.

«У нас син іде в перший клас у школу № 245, де теж буде Естетика. Учитель вже сказала, що тут будуть вчити хлопчиків бути хлопчиками, і заборонила носити довге волосся та вузькі джинси, які зараз дуже модні», — сказала мама першокласника однієї зі шкіл.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути