chrome firefox opera safari iexplorer

На Книжковій виставці-ярмарку в Києві обіцяють сенсацію

30 серпня 2012 о 12:20

В «Українському домі» розпочала свою роботу Книжкова виставка-ярмарок, присвячена початку навчального року — Дню знань.

Як повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення, захід триватиме до 1 вересня і організований Національним центром ділового та культурного співробітництва «Український дім» за підтримки Держкомтелерадіо України.

Його метою є популяризація української книги серед дітей та молоді, об’єднання кращих книгорозповсюджувачів та відомих видавництв України.

Як зазначив на урочистій церемонії відкриття виставки перший заступник Голови Держкомтелерадіо України Анатолій Мураховський, подібний книжковий форум – це чергова позитивна подія у видавничій галузі.

Упродовж чотирьох днів усі відвідувачі можуть долучитися до книжкового світу. У програмі виставки — презентації нових книг, автограф-сесії відомих українських письменників, розваги для дітей та конкурси, майстер-класи народних майстрів. Експозиція форуму представлена кращими зразками навчальної, художньої, історичної, краєзнавчої, дитячої та іншої літератури, випущеної вітчизняними та зарубіжними видавництвами.

Як наголошують організатори, справжньою сенсацією видавничого свята стане «Найбільша Українська Абетка», зроблена із кубиків. Її передбачається внести до Книги рекордів України.

Також у рамках роботи виставки проходитиме благодійна акція – «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківського піклування» — традиційний збір книг для вихованців шкіл-інтернатів з різних регіонів України.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути