chrome firefox opera safari iexplorer

Полтавою почала курсувати «Полтавська галушка»

30 серпня 2012 о 15:25

«Полтавська галушка» — саме так називається екскурсійний автобус, який віднедавна почав курсувати обласним центром. Подорожуючи ним, можна побачити і дізнатися чимало цікавого про місто.

Автобус вирушає на оглядову екскурсію з Корпусного парку щодня двічі на добу: о 12-й та 14-й годині, але організатори не виключають і додаткових рейсів. Загалом же прогулянка триває до двох годин.

Аби туристи не нудьгували, споглядаючи полтавські пам’ятки, в автобусі можна одночасно наминати галушки чи сирники, адже транспортний засіб цілком відповідає своїй назві: це своєрідне кафе на колесах.

— Багато подорожуючи світом, я мимоволі звертала увагу на те, як добре розвинена там туристична інфраструктура, — розповідає керівник проекту Тетяна Собакар. — На жаль, нам до них далеко, але наш проект є ще одним кроком до цього. От і з’явилася ідея саме в такому форматі представити все, що є найкращого в Полтаві, поєднавши це з нашим кулінарним брендом — галушкою.

У автобусі 48 місць, а подорож у ньому, звісно ж, не безплатна — це цілком комерційний проект: квиток коштує 55 гривень, порція галушок з чаєм чи сирників обійдеться ще у 20 гривень, можна замовити й морозиво чи каву...

Тож місцевий люд до «галушкових» подорожей не дуже охочий. Ну а для туристів це, як тепер кажуть, родзинка. Втім, бажаючих теж не так багато, бо й «засиллям» туристів Полтава, на жаль, похвалитися не може.

До речі, донедавна у місті курсував комунальний «Екскурсійний автобус», який запустили ще 2009 року — напередодні відзначення 300-річчя Полтавської битви, коли у місті спостерігалося деяке пожвавлення туризму. О

днак за винятком того короткого періоду проект загалом приносив... одні лише збитки. Адже «автономно» туристи приїздять до Полтави не так часто.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути