chrome firefox opera safari iexplorer

Потяг Hyundai сполученням Львів — Київ знову поламався і не вийшов в рейс

05 вересня 2012 о 11:20

Сьогодні, 5 вересня, швидкісний потяг Hyundai сполученням Львів — Київ не зміг вийти в рейс.

Про це Корреспондент.biz повідомив один з пасажирів потягу. Так, за словами львів'янина Тараса Скицького, спочатку пасажирам повідомили, що подача поїзда затримується через технічні причини.

«Потім через 15 хвилин попросили перейти на інший перон. Після 45 хвилин очікувань нам повідомили, що Hyundai не буде, а всім пасажирам запропонували звичайний потяг, який щойно прибув з Києва», — пояснив він.

При цьому співрозмовник Корреспондент.biz повідомив, що пасажирів, у яких були квитки на швидкісний потяг, пересадили «по шість чоловік у купейні номери». При цьому в УЗ додали, що прибуття до Києва очікується після четвертої години дня.

Варто зазначити, що за графіком швидкісний поїзд повинен був виїхати зі Львова о 7:00, а прибути до Києва об 11:55.

Скицький повідомив також, що деякі пасажири, і він в тому числі, відмовилися від іншого поїзда. На вокзалі повернули гроші за квиток, однак додаткової компенсації через незручності передбачено не було.

Нагадаємо, що 7 серпня швидкісний потяг Hyundai №170 сполученням Львів — Київ також не зміг вийти в рейс. Тоді, говорячи про причини невиходу нового швидкісного поїзда в рейс, залізничники лише відзначили, що це сталося з технічних причин.

Розділи: Суспільство

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі