chrome firefox opera safari iexplorer

Вище профучилище будівництва третій місяць сидить без світла через Табачника

07 вересня 2012 о 15:41

Київське регіональне вище профучилище будівництва, що на вулиці Бастіонній, 9, попри початок навчального року не може навчати студентів – у будівлях тертій місяць немає світла.

Про це «Українській правді. Київ» повідомили студенти, які не можуть працювати ні за комп'ютером, ні в майстернях.

У «Київенерго» у відповідь на запит відзначили, що світло відрізали ще 4 липня через борги.

«Станом на 4 липня борг вказаного училища за електроенергію сягнув 75,5 тисяч гривень. „Київенерго“ завчасно і в установленому законом порядку попередило керівництво училища про необхідність оплати боргу та можливе припинення енергопостачання у випадку несплати», йдеться у відповіді на запит.

«Оскільки керівництво навчального закладу не вжило жодних заходів для погашення боргу, а законодавство забороняє постачати електроенергію безкоштовно, енергопостачання приміщення училища було припинено 4 липня. Після відключення і дотепер заклад не звертався до Компанії щодо складання і погодження графіка погашення заборгованості», — додали у «Київенерго».

У компанії відзначили, що станом на 7 вересня, борг училища за електроенергію становить 40,5 тисячі гривень.

«Відновлення енергопостачання закладу можливе після погашення боргу», — підсумували у «Київенерго».

Натомість в самому училищі кажуть, що винні не вони. Мовляв, заклад – державний, фінансується напряму Міністерством освіти, а там грошей не виділили.

«Ми фінансуємося напряму міні стервом освіти. Міносвіти нас не профінансували. Тепер ми маємо проблеми. Ми не можемо вести нормальний навчальний процес», — сказав директор закладу Валентин Чагін.

Він додав, що училище самостійно, як може, намагається вирішити ситуацію:

«У нас є діловоди, які мають працювати з комп’ютером, — ми їх будемо переводити з Бастіонної на Бубнова. У нас також проблеми з водою. У гуртожитках на Стельмаха, 5 води немає. Ми днями купили два бойлери і вночі на 6 вересня підключили їх, щоб наші діти могли помитися», — сказав Чагін.

«Але це не єдина проблема – через відсутність світла у корпусі ми не можемо харчувати дітей-сиріт та дітей обмеженими можливостями, які мають це харчування отримувати. У міністерстві про цю ситуацію знають. Було навіть доручення президента вирішити цю проблему. Але поки нічого не вирішилося. Станом на 7 вересня грошей на рахунках нема. Світла теж нема», — сказав він.

Директор відзначив, що заклад має борги не лише за світло, а й за опалення і за воду.

За словами бухгалтера училища, борг за теплопостачання становить 1 мільйон 409 тисяч гривень, за воду – 68 тисяч гривень і за світло – 101 тисячу гривень.

«Українська правда. Київ» звернулася до прем’єра Миколи Азарова з проханням прокоментувати, як сталося, що державний заклад освіти залишився без світла.  

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути