chrome firefox opera safari iexplorer

Найпопулярніші школи Києва знаходяться у Шевченківському й Печерському районах

14 вересня 2012 о 09:18

Найбільш популярні серед учнів школи столиці знаходяться у Шевченківському та Печерському районах міста.

Про це повідомляє бізнес-довідка 123.

Так бажання вчитися у школах Шевченківського району висловили 15,8% учнів, у Печерському – 15%, у Дарницькому – 10,7%, у Голосіївському – 9,5%, у Дніпровському – 9,2%, у Солом'янському – 8,9%, у Святошинському – 8,7%.

Серед менш бажаних шкіл – навчальні заклади Деснянського – 8,2%, Оболонського – 7,2 та Подільського – 6,6% районів.

«За статистикою запитів, загальноосвітні школи цього року становлять майже половину запитів у сфері шкільної освіти, причому більш третини учнів загальноосвітніх шкіл (34,7%) вибирають школи з поглибленим вивчанням іноземних мов», йдеться в повідомленні.

Ще 32% школярів ідуть у гімназії й ліцеї, і 23% вчаться в музичних навчальних закладах, спортивних школах, школах мистецтв.

У десятку найбажаніших для навчання київських загальноосвітніх закладів потрапили Київський військовий ліцей ім. І. Богуна, British International School, Kiev international school, Київська інженерна гімназія, школа №57 спеціалізована з поглибленим вивчанням англійської мови.

А також Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер», Український медичний ліцей Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, школа №70 (Печерська міжнародна школа) та гімназія ім. А.С. Пушкіна №153.

Інформаційний холдинг «Міськдовідка» – працює у сфері оперативного постачання актуальної інформації 57 років, найбільша база даних України.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути