chrome firefox opera safari iexplorer

У Табачника умили руки від училища, де третій місяць немає світла

17 вересня 2012 о 09:04

Київське профучилище будівництва, що на вулиці Бастіонній, 9 третій місяць залишається без світла у зв'язку з тим, що видатки для таких закладів освіти становлять лише 15-20% від потреби.

Про це повідомили у Міністерстві освіти у відповідь на запит «Української правди. Київ».

У Міносвіти, яке фінансує училище, відзначили, що станом на 1 вересня цей навчальний заклад профінансовано «в межах лімітів, затверджених на січень-вересень, в обсязі 312 тисяч 660 гривень».

«Проте, видатки, передбачені (бюджетом) професійно-технічним навчальним закладам на оплату комунальних послуг та енергоносії, становлять 15-20 відсотків від реальної потреби», — йдеться у відповіді.

У Міносвіти відзначили, що неодноразово зверталися до Міністерства фінансів з проханням внести зміни в бюджет і збільшити видатки на ці цілі, однак «при затвердженні змін до бюджету ці пропозиції не підтримали».

«При врахуванні Міністерством фінансів пропозиції Міносвіти борги будуть повністю ліквідовані», — відзначили в Міносвіти, однак не уточнили коли училищу повернуть світло, і як до того часу мають навчатися студенти.

Водночас у Міністерстві заявили, що на даний час проводиться службове розслідування, за результатами якого винних посадовців обіцяють притягнути до відповідальності.

Як повідомлялося раніше, Київське регіональне вище профучилище будівництва, що на вулиці Бастіонній, 9, попри початок навчального року не може навчати студентів – у будівлях тертій місяць немає світла.

У «Київенерго» пояснили, що відключили світло за борги.

За словами керівництва навчального закладу, училище фінансується напряму з Міносвіти, однак необхідного для погашення боргів фінансування вони не отримали.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути