chrome firefox opera safari iexplorer

Лікарі склали список хвороб, перед якими медицина безсила

17 вересня 2012 о 10:27

Існують захворювання, які важко діагностувати, але навіть коли правильний «вердикт» винесено, навіть лікарі не завжди знають, що з ними робити. Медики склали список таємничих хвороб, про які фахівці мало що знають.

1. СНІД. Був ідентифікований двадцять п'ять років тому. Проте досі не існує ефективних способів лікування.

2. Хвороба Альцгеймера. Проявляється по-різному в різних людей. Точні причини захворювання не з'ясовано. Це одна із причин відсутності ліків від цієї хвороби.

3. «Банальна» застуда. Як відомо, якщо її лікувати, вона пройде за тиждень, а якщо ні, то за сім днів. Не лікується жодним із відомих антибіотиків. Єдине, що може допомогти зцілити застуду, — це час і курячий бульйон.

4. Пташиний грип. Показник смертності — 50%. Причина — контакт з інфікованими птахами.

5. Хвороба Піка. Люди з таким діагнозом одержимі бажанням їсти багнюку, папір, глину, клей. Причини не виявлено. Ліків немає.

6. Шизофренія. Вважається одним із найбільш загадкових психічних розладів. Хворий не в змозі відрізнити вигадки від реальності.

7. Хвороба Крейтцфельда — Якоба. Рідка форма розладу головного мозку, більш відома як «коров'ячий сказ». Ймовірною причиною вважається заражена специфічними вірусами яловичина. Завжди закінчується фатально.

8. Синдром хронічної втоми. Симптоми не пояснені з медичної точки зору.

Як повідомляли Ukranews, у серпні дві американські компанії припинили розробку свого часу перспективного препарату для полегшення наслідків втрати пам'яті при хворобі Альцгеймера після двох клінічних досліджень, у ході яких засіб не зміг допомогти хворим.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути