chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль традиційної української кухні та напоїв

Дата події:22-23 вересня 2012 р.
Місце події:Національний музей народної архітектури та побуту України (с. Пирогів)
Більше про подію:

У розпал осені, коли земля щедро дарує врожай винограду та садовини, Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує киян та гостей столиці відвідати музей, де вони покуштують вишукану національну кухню та познайомляться з традиційними напоями.

Українська кухня має безліч смаків та рецептів, які збиралися протягом тисячоліть. Кухня кожний регіон має свій особливий рецепт, свою родзинку. Знаменита українська кухня стала вагомою частинкою культурної спадщини світу.

Всі українські свята супроводжувалися веселими піснями та запальними танцями. І цього разу до музею завітають фольклорні колективи з Києва, Броварів, з Миколаївської, з Черкаської та Чернігівської областей.

На Співочому полі музею відбудеться театралізоване дійство, де будуть представлені тематичні інсталяції мистецьких студій, конкурси, презентації виробників напоїв та лікарів-травників, майстер-класи.

А в кінці на всіх чекає етнодискотека.

Свято триватиме з 12:00 до 19:00.

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути