chrome firefox opera safari iexplorer

У Чернівецькій області ціна на хліб зросла до 5,4 грн за кілограм

20 вересня 2012 о 12:14

Максимальні ціни на хліб житній  були зафіксовані в Чернівецькій області — 5,37 грн / кг. Про це йдеться в оперативних даних регіонів, оприлюднених  «Агро Перспективою», передає УНН.

При цьому мінімальні ціни зафіксовані в Хмельницькій області — 3,88 грн / кг. У середньому в Україні ціни на хліб житній становлять  4,67 грн / кг.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Микола Азаров наприкінці серпня заявив, що дефіциту хліба в Україні не буде і ціни на нього не підвищуватимуться.

Як зазначив Азаров на відкритті засідання Кабміну, цього маркетингового року загальна пропозиція зерна в Україні становитиме близько 58 мільйонів тонн – за потреби внутрішнього ринку 28 мільйонів тонн.

Розділи: Суспільство

23 серпня

Інші дати
23 серпня відзначають:
  • Європейський день пам’яті жертв сталінізму і нацизму.
  • Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації.
Розгорнути
Народився Анатолій Перепадя
(1935, с. Попелак Херсонської обл. - 2008) - український перекладач із французької, італійської, португальської, іспанської, каталонської мов. Перекладав твори Сервантеса, Пруста, Сент-Екзюпері, Камю та ін.
Розгорнути
Народився Осип Маковей
(1867, м.Яворів, Львівська область – 1925)український письменник, публіцист, редактор багатьох періодичних видань, педагог та громадсько-політичний діяч.
«Тихий сон по горах ходить, Не шуміть, ліси зелені, За рученьку нiчку водить. Спати йдіть, вітри студені. I шумлять ліси все тихше, Най малята сплять здорові, Сон малих звiрят колише. Най їм сняться сни чудові. (Осип Маковей)
Розгорнути

Новини Дивитися всі