chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд розгляне скандальний законопроект про вищу освіту 3 жовтня

27 вересня 2012 о 12:54

Кабінет Міністрів має намір розглянути законопроект про вищу освіту на своєму засіданні 3 жовтня.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко, пишуть«Українські новини».

«Цей законопроект буде розглядатися у наступну середу на засіданні Кабінету Міністрів», — сказав Тігіпко.

При цьому віце-прем'єр підкреслив, що в разі позитивного рішення уряду щодо даного законопроекту він буде наполягати на його якнайшвидшому прийнятті у Верховній Раді.

"Якщо він пройде Кабмін, то я буду наполягати, щоб розгляд у парламенті пройшов якнайшвидше, тому що громадськість його практично обговорила, університети і та робоча група, яка над ним працювала, отримали багато інформаційних повідомлень, які його поліпшили. Тобто ми можемо сказати, що громадське обговорення він вже пройшов ", — сказав Тігіпко.

Разом з тим, віце-прем'єр зазначив, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту має певне бачення даного законопроекту.

Крім того, віце-прем'єр упевнений, що над цим законопроектом в парламенті повинні попрацювати і більшість у парламенті, і опозиція.

«Я впевнений, що тут можна об'єднати зусилля і опозиції, і провладних фракцій для того, щоб прийняти», — підкреслив Тігіпко.

Тігіпко прогнозує, що новий законопроект про вищу освіту буде поданий Кабінетом Міністрів на розгляд Ради у вересні, а парламент ухвалить його в жовтні-листопаді.

Як відомо, законопроект Табачника-Згуровського про вищу освіту викликав масові протести студентів, профільний комітет ВР також виступив проти його прийняття.

Розділи: Новини освіти

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути