chrome firefox opera safari iexplorer

Українські міста розвиватимуть внутрішній туризм завдяки соціальній рекламі

28 вересня 2012 о 13:14

Проблема розвитку внутрішнього туризму вирішуватиметься за допомогою обміну соціальною рекламою між містами України. Про це розповіла голова Державного агентства туризму і курортів України Олена Шаповалова в інтерв`ю УНІАН.

«Наприклад, міністерство курортів і туризму АР Крим зараз рекламує свій регіон у Києві. Вони це роблять за гроші. Але незабаром наше Державне агентство знаходитиме можливість сприяти обміну соціальною рекламою між містами і областями. Це дасть змогу українцям дізнатися про інші регіони країни і відвідати їх», — сказала О.Шаповалова.

За її словами, після чемпіонату Євро-2012 Львів відчув хвилю в`їзного туризму – в серпні цього року кількість іноземних туристів збільшилася на 30% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«Після Євро-2012 іноземні туристи повернулися до Львова з друзями і сім`ями. Думаю цей «ефект сарафанового радіо» ми відчуватимемо ще довго. Пожвавився Харків, Донецьк. Вони зрозуміли, що їм потрібно орієнтуватися на подієвий туризм, використовувати інфраструктурні можливості Євро-2012 для проведення конференцій, форумів», — відзначила О.Шаповалова.

Також голова Державного агентства туризму і курортів України повідомила, що зараз ведеться робота над розробкою державної цільової програми розвитку туризму до 2022 року. Цей документ має сприяти популяризації внутрішніх напрямів в Україні. Програма передбачатиме пільгові можливості ведення бізнесу для туроператорів, крім того, держава надасть їм можливість брати участь в міжнародних і внутрішніх виставках.

У рамках святкування Дня туризму в Україні в Києві відбулося засідання за участю регіональних представників галузі, на якому обговорили стан і перспектив туризму і курортів в Україні.

Після офіційної частини кращих працівників сфери курортів і туризму і переможців всеукраїнських конкурсів відзначили відомчими нагородами.

Довідка УНІАН. День туризму відзначається в Україні 27 вересня (щорічно з 1998 року). Цього дня також відзначається Всесвітній день туризму, заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації (UNWTO) в 1979 році.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути