chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття виставки Валерія Вітера «Акварельна рапсодія»

Дата події:11 жовтня 2012 о 18:00
Місце події:Київ, вул. Шовковична 30-Б, у галереї «АтрибутЪ»
Більше про подію:

11 жовтня 2012 року, о 18.00 у галереї «АтрибутЪ» відкриється виставка одного з засновників легендарного гурту «Кобза», популярного у 70-ті та 80-ті роки ХХ-го сторіччя, вокаліста, музиканта та художника Валерія Вітера «Акварельна рапсодія».

У віці тринадцяти років він знявся у кінофільмі «Українська рапсодія» режисера Сергія Параджанова в одній з головних ролей. У 1971 році, після закінчення Київського художнього інституту, Валерій Вітер вже стояв у витоків ВІА «Кобза».

Мало хто з радянських музикантів мав тоді таку шалену популярність по всій території СРСР та закордоном, яку мали «кобзарі». З тих часів його творче життя тримається на двох китах: музика та образотворче мистецтво.

Творчий доробок Валерія Сергійовича — це понад 5 тисяч концертів та більше 150 персональних та групових виставок по всьому світу. Він є автором сотень плакатів на соціальні та екологічні теми.

«Укркіно» десятки разів замовляло кіноплакати у Валерія Вітера до багатьох радянських та іноземних фільмів. Його акварельні роботи та художні плакати представлені в музеях Росії, Польщі, Японії, Мексики, Великобританії, Канади, України, а також в приватних колекціях.

Виставка «Акварельна рапсодія» створена від яскравих вражень з концертних турів по різним країнам Європи, Азії, Австралії та Америки, з ансамблем “Кобза” , а також з приватних подорожей художника Валерія Вітера.

«Акварельна рапсодія Валерія Вітера» триватиме щодня до 7-го листопада 2012 року.

P.S. 

08.10.2012 в Національній філармонії України о 19.00 відбудеться концерт ансамблю «Кобза-оригінал» разом з народною артисткою України Ніною Матвієнко.

За матеріалами галереї «АтрибутЪ»

«Рідна країна»

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути