chrome firefox opera safari iexplorer

У столичних школах дітей навчають вчителі з судимостями

15 жовтня 2012 о 14:28

Прокуратура Деснянського району Києва встановила випадки, коли у столичних навчальних закладах працюють вчителі з судимостями.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, у середній школі №320 та районному центрі творчості дітей та юнацтва працюють вчителі, раніше засуджені за вчинення злочинів проти життя, а також злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та поводження зі зброєю.

Встановлено, що у школі вчителем трудового навчання працює чоловік, якого у листопаді 2005 року засудили до 7 років позбавлення волі за побиття своєї співмешканки. Жінка від отриманих травм померла.

Як з’ясувалося, в цій школі він працював ще з 1999 року. Коли він повернувся з тюрми, його знову призначили вчителем трудового навчання. Досі судимість з нього не знята та не погашена.

У Центрі творчості дітей та юнацтва Деснянського району викладачами музичного й спортивного гуртків працюють два вчителя, котрі у 2009 році були засуджені до умовного покарання. Один – за незаконне зберігання наркотичних засобів, інший –  за незаконне зберігання бойових припасів.

На вимогу прокуратури району двох вчителів вже звільнено з дитячих закладів, стосовно третього рішення ще не прийнято.

Крім цього, прокуратура району до Деснянської РДА внесла подання про притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників закладів освіти, котрі допустили до педагогічної діяльності таких вчителів.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути