chrome firefox opera safari iexplorer

В Харкові не можуть знайти приміщення для музею чорнобильців

23 жовтня 2012 о 09:44

Музей в пам'ять про ліквідацію аварії на ЧАЕС з'явиться в Харкові, коли для нього знайдуть відповідне приміщення.

Про це пишуть Коментарі з посиланням на голову Харківської обласної організації «Союз Чорнобиль України» Анатолія Вінника.

Анатолій Вінник уточнив, що наразі організація поки що збирає матеріали для експозиції.

Планувалось відкрити музей під 25 річницю ліквідації аварії, в будинку по Фрунзе, 1 — у цокольному приміщенні. Це адреса самої організації, де у напівпідвальному приміщенні зараз розташована виставка «Чорнобиль. Я там був». Але з рештою вирішили не поспішати і пошукати нормальне приміщення, більш відповідне статусу організації ліквідаторів.

Із виставки чорнобильці планують зробити повноцінний музей.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути