chrome firefox opera safari iexplorer

Київрада подовжила життя книжковому ринку на Петрівці на 5 років

02 листопада 2012 о 15:15

Київрада продовжила ТОВ «Книжковий ринок» оренду земельної ділянки площею 4,45 га на Петрівці до листопада 2017 року.

За ухвалення відповідного рішення на сесії 1 листопада проголосував 91 депутат, передають «Українські новини».

Спочатку у 2006 році Київрада вперше передала в оренду Книжковому ринку земділянку 4,45 га на Московському проспекті, 10 (Оболонський район) під будівництво багатофункціонального торговельно-розважального комплексу з паркінгом із урахуванням поетапного знесення існуючих споруд Книжкового ринку.

Споруда, яку передбачалося і передбачається знести, перебуває у власності ТОВ «Книжковий ринок» з травня 2005 року.

Таким чином, Київрада технічно врегулювала реалізацію права на власність.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що столичний книжковий ринок на Петрівці знесуть заради будівництва багатофункціонального торговельно-розважального комплексу і паркінгу.

Йдеться про проект рішення Київради «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Книжковий ринок» договору оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального торговельно-розважального комплексу та паркінгу з поетапним знесенням будівель та споруд ринків і впорядкуванням прилеглих територій на вул. Московській, 10 в Оболонському районі м. Києва».

Нагадаємо, 31 жовтня 2006 року Київрада передала ТОВ «Книжковий ринок» в оренду земельну ділянку 4,45 га на Московському проспекті, 10. Ділянка була передана в оренду, договір оренди з компанією був укладений в березні 2007 року на 5 років. Згідно з проектом, будівництво комплексу передбачає поетапне знесення споруд ринків.

Джерело: Коментарі
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути