chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра ввечері через футбол закриють дві станції столичного метро

05 листопада 2012 о 14:02

6 листопада о 21.00 станція метро «Палац Спорту» закриється на вихід пасажирів і працюватиме лише як пересадочна з лінії на лінію, а станція «Олімпійська» буде закрита на вхід і вихід пасажирів.

Поїзди повз цю станцію будуть слідувати без зупинки, повідомляє прес-служба КМДА.

Таке рішення прийнято у зв'язку з проведенням на НСК «Олімпійський» матчу 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА «Динамо» – «Порту».

Крім того, після завершення гри, у разі необхідності, може бути обмежений вхід пасажирів на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» та «Площа Льва Толстого».

Водночас метро в ніч з 6 на 7 листопада працюватиме на годину довше звичайного. Після проходження останніх поїздів буде організовано перевезення уболівальників існуючими маршрутами від станцій метро.

У день гри з 21.00 на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах буде збільшено кількість одиниць транспорту.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути