chrome firefox opera safari iexplorer

90% українців готові йти на додаткову роботу

09 листопада 2012 о 12:51

Понад 90% українців готові на додаткову роботу заради збільшення доходів, а в кожного четвертого працівника вже є джерело додаткового заробітку, свідчать дані дослідження Work.ua.

«Найчастіше головним чинником для пошуку додаткової роботи є незадоволеність заробітною платою на основному місці роботи. Крім того, додаткова робота дає можливість здобувати нові навички, реалізовувати свої здібності і знання, які не використовуються на основній роботі, розширювати професійні зв'язки та кругозір», — говорять експерти.

Причому Work.ua з'ясував, що кількість людей, у яких є додатковий дохід, постійно зростає, а інші перебувають у його пошуку. Згідно з опитуванням користувачів сайту, додатковий заробіток є у 28% українців, із них лише в 11,5% він регулярний.

респондентів не мають додаткового доходу, але перебувають у його пошуку, і лише 5,6% не мають потреби в ньому.

«Існує два основних способи поєднання декількох робіт. Перший спосіб — це додаткова робота за фахом. Другий спосіб полягає в тому, щоб перетворити на джерело доходу своє хобі», — зазначають кадровики.

Експерти нагадують і про те, що найчастіше працівникам складно суміщати роботу. Претендентам нагадують, що часом роботодавці сприймають бажання співробітника мати ще одну роботу як конфлікт інтересів або зраду компанії.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути