chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні християни України об'єднаються у спільній молитві за сиріт

11 листопада 2012 о 09:28

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила Звернення щодо захисту і піклування про дітей-сиріт.

У цьому документі ВРЦіРО заохочує всі релігійні громади взяти активну участь у щорічному Всеукраїнському Дні молитви за сиріт, який у цьому році відбудеться 11 листопада. Рішення підтримати дану ініціативу Альянсу «Україна без сиріт» було прийняте главами конфесій під час засідання 3 жовтня 2012 року, пише РІСУ.

Сьогодні в Україні нової сім'ї потребують близько 27 000 дітей-сиріт, більшість з яких — діти старшого віку та діти з особливими потребами. Ще 250 000 дітей страждають від насильства і експлуатації, і можуть потрапити на вулицю чи в інтернат.

«Сирітство за своєю суттю – це не лише соціальна, але й духовна проблема. І саме Церкви та релігійні організації можуть і повинні відіграти ключову роль у тому, щоб усі діти в Україні зростали у люблячих і турботливих сім’ях», – йдеться у Зверненні ВРЦіРО.

Саме тому Комісія ВРЦіРО з питань соціального служіння визначила вирішення проблеми сирітства одним із пріоритетів своєї діяльності. «За умови активного, цілеспрямованого та компетентного служіння віруючих людей, Україна має всі шанси стати країною без сиріт, де жодна дитина не залишиться без уваги, а отримає потрібну їй допомогу. Це є важливим та необхідним кроком на шляху до духовного оновлення та добробуту нашого суспільства», – йдеться уЗверненні ВРЦіРО.

Альянс «Україна без сиріт» розробив пакети з друкованими ресурсами, які вже отримали 10 000 християнських громад різних деномінацій. У цей день заплановано провести низку загальнонаціональних та регіональних заходів, серед яких: богослужіння, концерти та святкові події за участю дітей-сиріт. А 17 листопада відбудеться телемарафон, присвячений цьому проекту.

«Ми заохочуємо всі релігійні громади взяти активну участь у щорічному Всеукраїнському Дні молитви за сиріт, який відбудеться цього року 11 листопада, щоб нагадати віруючим людям про особливу Божу любов до дітей, які залишилися без батьків, та нашу відповідальність перед Ним за те, щоб надати дітям ефективну допомогу. Особиста та спільна молитва віруючих має величезну силу і вплив, а практичні дії змінюють на краще життя тисяч знедолених дітей», – наголосила Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій у Зверненні щодо захисту і піклування про дітей-сиріт.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути