chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні столичне метро працюватиме на годину довше

21 листопада 2012 о 09:26

21 листопада у день матчу 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА «Динамо» (Київ) – «ПСЖ» (Франція) столичне метро працюватиме на годину довше – до 1 години ночі.

Про це повідомляє прес-служба КП «Київський метрополітен».

Окрім цього, 21 листопада з 20.45 до 21.45 будуть зачинені для пасажирів станції «Олімпійська» на вхід і вихід та «Палац спорту» на вихід. У зазначений період поїзди слідуватимуть повз станцію «Олімпійська» без зупинки.

«Через очікуване збільшення кількості пасажирів у зв’язку зі згаданою футбольною грою з 19.00 на усіх лініях метро буде збільшено кількість поїздів», — наголосили в прес-службі.

У метрополітені також додали, що якщо після закінчення футболу пасажиропотік перевищуватиме перевізну спроможність, то імовірне введення обмежень на вхід пасажирів до станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути