chrome firefox opera safari iexplorer

В центрі Києва заборонено паркування на 11 вулицях. Список

12 грудня 2012 о 09:47

У Києві через надзвичайну ситуацію з 12 грудня тимчасово заборонено паркування на 11 вулицях. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«У зв’язку із введеною надзвичайною ситуацією регіонального порядку вирішено повністю заборонити в центральній частині Києва паркування легкового або іншого автотранспорту на період дії надзвичайної ситуації», — сказано в повідомленні.

«Звертаємо увагу, що усі місця, де буде заборонено паркування, обладнають відповідними знаками», — додали у КМДА.

Так, паркування заборонено на вулицях:

— Пушкінській.
— Терещенківській.
— Б. Хмельницького від вул. Коцюбинського до вул. Володимирської.
— Басейній від вул. Шовковичної до вул. Круглоуніверситетської.
— Прорізній від вул. Володимирської до вул. Пушкінської.
— Софіївській.
— Малій Житомирській.
— Лаврській (до ресторану «Царське село»).
— бульварі Т.Шевченка
— Володимирській від вул. В. Житомирської до вул. Л. Толстого. Крім паркувального майданчика навпроти будинку № 60.
— Саксаганського.

У КМДА наголошують, що в разі порушення правила, будуть застосовані евакуатори.

«Евакуйовуватимуть автомобілі, які здійснюють стоянку з порушенням Правил дорожнього руху і суттєво перешкоджають руху та прибиранню і утриманню вулиць міста, під’їзду спеціальної аварійно-рятувальної техніки, вивезенню побутового сміття з прибудинкової території тощо», — сказано в повідомленні.

Відповідно до документу тимчасову роботу евакуаторів у столиці забезпечить комунальне підприємство «Київтранспарксервіс», а КК «Київавтодор» за погодженням з УДАІ та «Київтранспарксервісом» визначить місця дислокації зазначеної техніки та графік її роботи

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути