chrome firefox opera safari iexplorer

У 237 бібліотеках України цього року з'явиться Інтернет

05 лютого 2013 о 15:25

Понад 200 бібліотек в 157 населених пунктах України протягом 2013 року отримають вільний доступ до «Всесвітньої павутини».

Про це під час прес-конференції повідомив директор програми «Бібліоміст» Матей Новак.

«До нас подано 539 заявок, з яких було обрано 237 публічних бібліотек з 157 населених пунктів України, які отримають вільний доступ до Інтернету та можливість навчання комп'ютерної грамотності в бібліотеках», — сказав він.

Водночас, за словами Новака, на сьогодні необхідною комп'ютерною технікою загалом обладнані 1578 бібліотек в усіх районах України, «включно з найвіддаленішими сільськими місцевостями».

Також директор програми «Бібліоміст» поінформував, що за два з половиною роки майже 4 млн українців скористалися комп'ютерами в бібліотеках.

«З вересня 2010 року по грудень 2012 3,9 млн українців скористались комп'ютерами в бібліотеках. Загалом, модернізовані бібліотеки знаходяться у 78% районів України», — резюмував Новак.

Повний список 237 бібліотек-переможців програми опублікований на веб-сайті «Бібліомосту».

Джерело: Укрінформ
Розділи: Новини освіти

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути