chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Успіхи українського біатлону – заслуга Федерації біатлону та її прихильників

18 лютого 2013 о 14:09

«Так сталося, що протягом останніх років у дискусіях щодо українського спорту влада боїться визначитися із головними пріоритетами підтримки вітчизняного спорту, а тому маємо великі проблеми, адже в результаті тотально недофінансовуються усі види спорту», — зазначив відомий громадський та політичний діяч Микола Томенко.

На його думку, цілком очевидно, що серед зимових видів сорту необхідно інвестувати у ті, які мають професійних тренерів, успішні команди і активні федерації. Фактично, в Україні поодинокий зимовий вид спорту, який держава зобов’язана підтримувати, — це біатлон. З такою пропозицією Микола Томенко виступає вже майже 10 років, але на жаль, держава так його і не почула.

«На щастя, в Україні є потужна Федерація біатлону на чолі з Володимиром Бринзаком, а також багато її прихильників, підприємців по всьому світу, які в силу можливостей допомагають українському біатлону. І результат не забарився – у Чехії щойно завершився чемпіонат світу з біатлону – найуспішніший для збірної України за останні 14 років – 5 медалей і третє місце у загальному заліку світової першості», — зазначив Микола Томенко.

1

Президент Федерації біатлону Володимир Бринзак, головний тренер збірної Василь Карленко та команда прихильників українського біатлону

За традицією, він разом з підприємцями, що допомагають Федерації біатлону України, брав участь у цьому чемпіонаті світу. Микола Томенко поінформував, що оскільки цьогоріч до Чехії з’їхалося дуже багато прихильників українського біатлону з усього світу, було вирішено створити Міжнародний клуб прихильників біатлону.

По завершенню чемпіонату його президент Олександр Клюзнер вручив премії нашій жіночій команді і поінформував, що і надалі підприємці, які вболівають за український біатлон, будуть фінансово підтримувати наших спортсменок.

2

«До речі, приємно дізнатися, що наша команда виступала і здобувала перемогу під прапором, який я подарував їй на Чемпіонаті світу з біатлону у Ханти-Мансійську у 2010 році», — зазначив Микола Томенко.

3

«Рідна країна»

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути