chrome firefox opera safari iexplorer

Як Музей-квартира Павла Тичини відзначав День рідної мови

22 лютого 2013 о 10:49

Мов можна (й навіть треба) знати кілька, бо це засіб комунікації. Але у кожної людини людини рідна мова — одна. Й підкреслити урочистість та справжню святковість Дня рідної мови можна по-різному.

Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г.Тичини в м. Києві зробив це як завжди — оригінально. Співробітники вирішили, що вини в цей день повинні зробити подарунок тим, чий маршрут пролягатиме повз Музей.

О 13 годині 30 хвилин (у розпал обідньої перерви) молоді співробітниці вийшли на вулицю Терещенківську та перед приміщенням музею почали вітати перехожих з Днем рідної мови. Теплі й щирі слова привітання були підкріплені подарунками — збірками з віршами Павла Тичини. І звісно ж — запрошенням відвідати музей у будь-який зручний час.

Як реагували на цю акцію перехожі? По-різному.

Дехто, почувши про свято, стинав плечима й ішов далі, дехто вітав дівчат навзаєм, дехто спантеличено спинявся і запитував: «Це мені книжка? Даруєте?», дехто з милою усмішкою брав книгу і було зрозуміло — вони не просто приймають подарунок, вони пустили в серце справжнє свято.

У нашому житті так бракує свята. А ми ж можемо один одному робити його щодня! От і 21 лютого 2013 року був для цього чудовий привід!

Додала Тетяна Сосновська 

Розділи: Суспільство

4 травня

Інші дати
Народилася Марія Тессейр-Донець
(1889, м. київ - 1974) - оперна співачка (колоратурне сопрано) і педагог, заслужений діяч мистецтв. Партії:Марильця, Панночка, Оксана ("Тарас Бульба", "Утоплена", "Різдвяна ніч" М. Лисенка), Розіна ("Севільський цирульник" Дж. Россіні) та ін.
Розгорнути
Народився Лео Сирота
(1885, м. Кам'янець-Подільський – 1965) – піаніст-віртуоз. В віці 11 років уже давав уроки учням і гастролював з концертами. Навчався та викладав в консерваторіях Києва та Львова. Основоположник школи фортепьянної музики Японії.
Розгорнути