chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні з'явилися відділення банків без жодного працівника

19 березня 2013 о 09:24

Про це повідомили УНІАН у прес-службі банку. Згідно з повідомленням, перші два відділення без співробітників банк відкрив у Дніпропетровську, а до кінця травня у різних регіонах країни розпочнуть працювати більше сотні аналогічних цілодобових банківських офісів.

Користуватися послугами таких відділень зможуть тільки клієнти банку, оскільки пропуском до відділення самообслуговування буде пластикова картка. Відділення працюють без вихідних і перерв, а одержати всі банківські послуги можна за допомогою терміналу самообслуговування і банкомату, у відділеннях є зручні покрокові інструкції щодо оплати послуг за допомогою терміналів або отримання переказу на картку.

«Немає каси і співробітників, але можна сплатити будь-який рахунок, поповнити депозит, відправити переказ пластиковою карткою або готівкою через банкомат і термінал самообслуговування», — цитує прес-служба керівника департаменту розвитку банку Сергія Згоника. Також повідомляється, що на сьогодні в Україні працюють 3395 відділень, 8193 банкомати і 7237 терміналів самообслуговування «ПриватБанку». До кінця року банк планує відкрити більш як 200 нових відділень і збільшити мережу терміналів самообслуговування до 12 тис.

Довідка УНІАН. «ПриватБанк» (Дніпропетровськ) працює на ринку України з 1992 року і є найбільшою фінансовою установою країни за обсягом активів. На 1 січня 2013 року активи банку становили 172,43 млрд грн, кредити і заборгованість клієнтів — 113,73 млрд грн, зобов'язання — 154,13 млрд грн, кошти клієнтів — 106,34 млрд грн, власний капітал — 18,3 млрд грн, статутний капітал — 14,9 млрд грн. У 2012 році банк одержав прибуток у розмірі 1,53 млрд грн.

Основними власниками банку є бізнесмени Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, які безпосередньо володіють по 33,7991% акцій банку і через компанію Triantal Investments Ltd (Кіпр) — 24,99% акцій банку.

Розділи: Суспільство

18 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Аверін
(1885, с. Чепіль, Харківська область – 1955) – український зоолог, громадський діяч. Опублікував близько 340 праць з ентомології, орнітології, мисливствознавства, рибництва, і охорони природи. Один із перших організаторів справи захисту рослин в УРСР і підготовки кадрів у цій галузі.
Розгорнути
Народився Володимир Різниченко
(1870, с. Велентієве, Чернігівська область – 1932) – український геолог, художник-карикатурист, поет. У своїх дослідженнях грунтовно висвітлив стратиграфію та тектоніку Середнього Придніпров’я («Природа Канівських дислокацій», «До питання про час і умови утворення укр. лесу», «Про четвертинні рухи земної кори в районі сер. Дніпра»). Ініціатор заснування Канівського музею-заповідника «Могила Т.Шевченка».
Розгорнути
Народилася Євгенія Ярошинська
(1868, с. Чуньків, Чернівецька область – 1904) – українська письменниця, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Видала зібрані нею на Буковині «Народні пісні з-над Днітра».
Розгорнути
Народився Сергій Єфремов
(1876, с. Пальчик, Черкаська область - 1939) — український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик, історик літератури. Один з найвидатніших представників неонародництва в українській літературі. Автор видання «Щоденника» і «Листування» Т. Шевченка та фундаментального двотомника «Історія українського письменства».
Розгорнути