chrome firefox opera safari iexplorer

У продажу з’явились вишиванки для чотирилапих

21 березня 2013 о 14:00

Одні купують своїм гавчикам нашийники зі стразами чи навіть діамантами. Інші розщедрюються для чотирилапих на модний гардероб, вартість якого на кілька тисяч доларів тягне. Є покупець і на товар у стилі «патріотизму забагато не буває».

Пропозиція для такого клієнта — «собачі» вишиванки. Їх можна й у Києві купити, й у Донецьку, пише Високий замок.

Вишиті СОРОЧКИ для хвостатих — на всяк розмір і смак. Навіть фасони є різні: окремо «ем» і «жо» (для кобелів і «кобелин» тобто). Коштують вишиванки — від 100 гривень і більше.

vysh2

Щоб дізнатися, який попит на «вишитий» товар, журналіст «ВЗ» зателефонувала в один зі столичних інтернет-магазинів, на сайті якого пропонують лляні вишиванки для чотирилапих. Усі моделі і розміри за однією ціною — 102 гривні.

— І часто у вас вишиті сорочки для домашніх улюбленців замовляють? — запитую продавця.

— Це — сезонний товар. Його більше у весняно-літній час купують.

— Перед Днем незалежності продажі не зростають?

— Побачимо. Наразі важко сказати, бо у нас цей товар не так давно. Продали, може, з десяток сорочок...

У декого сама лише згадка про вишиванки у собачому гардеробі викликає шалене обурення. Скоро, мовляв, до того дійде, що ошийники з тризубами випускатимуть. У власників «вишиваних» Сірків і Бровків — своя думка з цього приводу. Кажуть, нічиї пат-ріотичні почуття ображати не збиралися. Швидше — навпаки.

Коли два роки тому у Рівному встановлювали всеукраїнський рекорд (тоді на площі міста одночасно зібралися 6 тисяч 570 добровольців у вишиванках), одним із найпримітніших його учасників був саме песик у шароварах і вишитій сорочці.

wz.lviv.ua

 wz.lviv.ua

Розділи: Суспільство

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути