chrome firefox opera safari iexplorer

Половина українців не знає, кого обрано до ВР у їхньому окрузі, — опитування

21 березня 2013 о 17:15

Як свідчать результати опитування, 51% респондентів досі не знає, хто є народним депутатом від їхнього округу.

Згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» ім. Левка Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, 60% опитаних не знають, до якої фракції входить депутат від їхнього округу, а 82% — в якому комітеті він працює.

Також понад 80% українців не знають, як зв'язатися зі своїм депутатом, при цьому 19% мають цю інформацію, а 1% уже зв'язувався, переважно через приймальню депутата.

Крім того, 22% респондентів знають, де розміщується приймальня депутата в їхньому окрузі, і лише 19% поінформовані, скільки отримує депутат від їхнього округу щомісяця за виконання своїх обов'язків.

За результатами соціологічного опитування, більшість українців (90%) упевнена, що депутат має бути доступний для виборців за допомогою оприлюднення всіх адрес своїх приймалень, а також номерів телефонів помічників і робочих контактів, щоб до нього мали постійний доступ.

Водночас 87% опитаних вважають, що депутат має приймати громадян особисто, а на думку 80% українців, депутат має публікувати свою біографію.

Соціологічне дослідження засвідчило, що близько 80% населення переконано, що депутат має щомісяця звітувати перед виборцями про свою роботу, а також про використання коштів, які виділяються йому на депутатську діяльність.

Загальнонаціональне опитування було проведено проведеним фондом «Демократичні ініціативи» ім. Левка Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 5 по 13 березня 2013 року. Опитування здійснювалось у 109 населених пунктах в усіх областях України та Криму. Методом інтерв'ю опитано 2037 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути