chrome firefox opera safari iexplorer

Побачив світ новий кліп гурту «Океан Ельзи» на пісню «Стріляй»

19 квітня 2013 о 09:34

Гурт «Океан Ельзи» із розмахом зняв свій другий кліп на пісню «Стріляй» з нового альбому.

Кліп на пісню «Стріляй» — це історія любовного трикутника. Події розгортаються у цирку 30-х років минулого сторіччя. Передати атмосферу того часу довірили костюмерові Руслану Хвастову. Він працював у стрічках Кіри Муратової та з Євою Нейман у її відомому фільмі «Будинок із башточкою». Для відео «Океанів» Руслан пошив за 5 діб аж 50 костюмів.

Головними героями кліпу стали не музиканти гурту, а їхні друзі. Як от радіодіджей Сергій Комаровський. Заради «Океану Ельзи» він працював майже без відпочинку.  Зйомки кліпу «Океану Ельзи» на пісню «Стріляй» зібрали 400 прихильників, залучених до масовки, працювали задарма. Жоден не попросив гонорару. Це вразило режисера кліпу — американського кліпмейкера Майка Брюса. «Для мене це було дуже особливо! Слава потім вийшов подякував всім. І я так само. В Лос-Анджелесі, звідки я, люди ніколи не знімаються безкоштовно», — зізнався кліпмейкер.

Це не перша робота гурту з іноземними режисерами. Цього року кліп на пісню «Обійми» довірили знімати англійцю. Чому Океан Ельзи вирішив попрацювати із західними спеціалістами, Святослав Вакарчук пояснив просто — краща якість та, як не дивно, менші гонорари. Щоправда, цього разу відео обіцяють геть не просте, а містичне. Адже все, що написав Святослав Вакарчук у пісні, здійснилось в його реальному житті.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути