chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні нарахували 16,1 тис. недобудов. Найбільше — на Донеччині

25 квітня 2013 о 16:08

Станом на 1 січня 2013 року в Україні налічувалось 16,1 тис. об'єктів, що перебували у стадії незавершеного будівництва, що на 3,3% менше, ніж на аналогічну дату 2012 року.

Такі дані навела Державна служба статистики у черговому експрес-випуску.

Найбільше таких об'єктів зосереджено у Донецькій (8,3% загальної кількості в країні), Харківській (6,1%) областях, Автономній Республіці Крим, Житомирській та Львівській областях (по 5,5%). Найменше — у Севастополі та Рівненській області (1,8% та 1,9% відповідно).

 

 Кількість об'єктів незавершеного будівництва на 1 січня

Із загальної кількості незавершених об'єктів 6,0 тис. (37,3%), перебували у стадії будівництва, а на 10,1 тис. (62,7%) будівництво тимчасово припинене або законсервоване. При цьому на території 21 регіону країни кількість тимчасово припинених або законсервованих об'єктів перевищувала кількість об'єктів, що будувались. Зокрема, у Кіровоградській та Житомирській областях, Автономній Республіці Крим частка таких об'єктів становила 88,7%, 83,8% та 82,5% відповідно.

Основною причиною припинення будівництва, як зазначили забудовники, є відсутність фінансування.

 

 Кількість об'єктів незавершеного будівництва станом на 1 січня 2013 року, згрупованих за роками початку будівництва

Серед об'єктів незавершеного будівництва налічувалось 10,943 тис. будівель та 5,166 тис. інженерних споруд, будівництво більшості з них тимчасово припинене або законсервоване (відповідно 64,3% та 59,3% загальної кількості).

Більше третини будівель незавершеного будівництва — це житлові будівлі. З них у стадії будівництва перебували 1,298 тис., а будівництво 2,433 тис. будівель тимчасово припинене або законсервоване.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути