chrome firefox opera safari iexplorer

У червні туристам Львова запропонують гастрономічну мапу

03 червня 2013 о 09:43

Цього року місцеві ресторації та організатори Гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці» об’єднаються задля відродження Львівської кухні. Таким чином, з 21 червня по 7 липня, усі гості міста, скориставшись Гастрономічною мапою, зможуть потрапити у ресторани та кав’ярні міста, де буде запропоновано страви Львівської кухні за особливими рецептами.

«Смакові пристрасті можуть багато чого розповісти про історію міста, про культурні традиції й навіть про вдачі городян. Гастрономічна мапа – це своєрідний путівник для тих, хто вже відчув інтерес до гастрономічної культури Львова. Мабуть, багато хто подорожуючи стикався із питання, у якому ж закладі готують славнозвісні місцеві смаколики. Ми об’єднаємо ресторани та кав’ярні Львова у єдину Гастрономічну мапу, яка ознайомить всіх із унікальною місцевою кухнею», — розповів Андрій Сидор, радник міського голови з питань культури і туризму, директор гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці».

До участі у гастрономічній мапі Львова вже зголосились ресторан-клуб «Спліт», ресторан «Шекспір», Citadel Inn Hotel & Resort (літня тераса), ресторан «Дарвін», винотека «Cafe 1», ресторан імпровізацій «Грушевський CINEMA JAZZ», ресторан-музей «САЛО», ресторан «Штрудель Хаус», кафе «Кентавр» та «Mons Pius: пиво&м'ясо».

«Туризм у Львові добре розвинений і варіантів, де туристи можуть поїсти, теж багато. Але не у всіх закладах готують страви за особливими рецептами львівської кухні. Заклади-учасники Гастрономічної мапи в рамках фестивалю «Львів на тарілці» готуватимуть страви за особливими місцевими рецептами», — додав Андрій Сидор.

Гастрономічна мапа буде розміщена у ексклюзивній фестивальній газеті «Львів на тарілці» та на офіційному сайті Фестивалю www.lvivontheplate.com.ua.

Нагадаємо, що в рамках фестивалю «Львів на тарілці» 28 червня пройде «Гала-вечеря страв Львівської кухні». У винятковій атмосфері за одним столом із розкішним сервіруванням на галереї-терасі Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 15) зустрінуться 300 львів’ян та гостей міста.

За інформацією компанії «Дік-Арт»

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути