chrome firefox opera safari iexplorer

Українські авіакомпанії відкриють 60 нових рейсів

07 червня 2013 о 15:25

Українські авіакомпанії отримали дозволи на відкриття 60 нових рейсів, третина з яких дісталася МАУ.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

«31 травня 2013 року комісією з формування та реалізації державної політики щодо експлуатації повітряних ліній за участю представників Міністерства інфраструктури та Державної авіаційної служби прийнято рішення про надання 60 призначень (прав на експлуатацію повітряної лінії) з аеропортів Київ-Бориспіль, Київ-Жуляни, Донецьк, Львів, Харків, Одеса та Дніпропетровськ», — зазначається в повідомленні.

Українські авіаперевізники отримали також дозволи на експлуатацію двох далекомагістральних маршрутів з Києва до Коломбо (Шрі-Ланка) і Бангкока (Тайланд).

Комісія розглядала заявки таких авіакомпаній: Міжнародні авіалінії України, Ейр Онікс, Візз Ейр Україна, Дніпроавіа, ЮТейр Україна, Хорс, Авіатранс К, Роза Вітрів, Аеро-Чартер. Більшість з них просили прав на повітряні лінії до Іспанії, Греції, Італії та Росії.

Авіакомпанії мають розпочати польоти за більшістю визначених маршрутів упродовж літа та осені цього року.

Джерело: ukrinform.ua
Розділи: Туристичні новини

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі