chrome firefox opera safari iexplorer

Влада перетворила спорт мільйонів у спорт для заробляння мільйонів

15 липня 2013 о 16:00

В Україні триває кампанія пропагування необхідності проведення у нашій країні великих спортивних форумів та шоу. З цією метою інвестуються кошти у ЗМІ для того щоб довести — імідж України та її фізична культура і спорт будуть занепадати якщо не проводити великі спортивні змагання в Україні.

Натомість історія з Євро — 2012 останніми днями значною мірою повторилася під час проведення чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів у Донецьку .

За різними оцінками на підготовку даного змагання лише із держбюджету, не рахуючи місцевого, виділено біля 300 млн. грн.

Це при тому, що всі фахівці добре знають, що змагання з легкої атлетики відбуваються на одному стадіоні і як максимум що необхідно – це стадіон для тренування.

Результатом чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів, що проходив 10-14 липня у Донецьку стало те, що збірна України разом із 6 державами розділила 32 місце у медальному заліку, виборовши 1 бронзову медаль (для прикладу, на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів 2007 року українська команда посіла 5 місце завоювавши 3 золоті та 1 бронзову медалі).

Див. таблицю медального заліку чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів 

З огляду на це виникає кілька питань:

Чи потрібно бідній та корупційній Українській державі, яка хронічно недофінансовує фізичну культуру та масовий спорт проведення міжнародних спортивних заходів в Україні за народні кошти?

Які фірми «освоювали» такі неадекватні, як для такого заходу, бюджетні кошти?

Хто із представників влади відповість за те, що нині недофінансовуються дитячо-спортивні школи, спортивні бази, а київська влада вже виходить з ініціативою зробити платними спортивні майданчики в мікрорайонах та біля шкіл?

Отож, черговий міжнародний спортивний захід за народні кошти підтвердив цілковиту хибність нинішньої державної політики у справі фізичної культури та спорту. Необхідно зупинити заробітчанські ініціативи чиновників від спорту і направити всі кошти на оздоровлення, фізичну культуру та масовий спорт. Ця головна інвестиція — в здоров’я повинна бути пріоритетною для сучасної держави та влади.

«Рідна країна»

Розділи: Думка читачів

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути