chrome firefox opera safari iexplorer

Влада перетворила спорт мільйонів у спорт для заробляння мільйонів

15 липня 2013 о 16:00

В Україні триває кампанія пропагування необхідності проведення у нашій країні великих спортивних форумів та шоу. З цією метою інвестуються кошти у ЗМІ для того щоб довести — імідж України та її фізична культура і спорт будуть занепадати якщо не проводити великі спортивні змагання в Україні.

Натомість історія з Євро — 2012 останніми днями значною мірою повторилася під час проведення чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів у Донецьку .

За різними оцінками на підготовку даного змагання лише із держбюджету, не рахуючи місцевого, виділено біля 300 млн. грн.

Це при тому, що всі фахівці добре знають, що змагання з легкої атлетики відбуваються на одному стадіоні і як максимум що необхідно – це стадіон для тренування.

Результатом чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів, що проходив 10-14 липня у Донецьку стало те, що збірна України разом із 6 державами розділила 32 місце у медальному заліку, виборовши 1 бронзову медаль (для прикладу, на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів 2007 року українська команда посіла 5 місце завоювавши 3 золоті та 1 бронзову медалі).

Див. таблицю медального заліку чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів 

З огляду на це виникає кілька питань:

Чи потрібно бідній та корупційній Українській державі, яка хронічно недофінансовує фізичну культуру та масовий спорт проведення міжнародних спортивних заходів в Україні за народні кошти?

Які фірми «освоювали» такі неадекватні, як для такого заходу, бюджетні кошти?

Хто із представників влади відповість за те, що нині недофінансовуються дитячо-спортивні школи, спортивні бази, а київська влада вже виходить з ініціативою зробити платними спортивні майданчики в мікрорайонах та біля шкіл?

Отож, черговий міжнародний спортивний захід за народні кошти підтвердив цілковиту хибність нинішньої державної політики у справі фізичної культури та спорту. Необхідно зупинити заробітчанські ініціативи чиновників від спорту і направити всі кошти на оздоровлення, фізичну культуру та масовий спорт. Ця головна інвестиція — в здоров’я повинна бути пріоритетною для сучасної держави та влади.

«Рідна країна»

Розділи: Думка читачів

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути